ENERGIJA VALIA AKTYVUMAS

Fitness Plus (saug.)

Žinant šiuolaikinio žmogaus užimtumą, jau vien tai, kad atrandate laiko treniruotėms, reikėtų vertinti kaip noro save tobulinti pasireiškimą!

Užsiėmimai skirti asmenims nuo 18 m.

FITNESS PLUS užsiėmimų tikslas – sveikas, visapusiškai stiprus, patenkintas ir savimi pasitikintis, bei  pozityviai žvelgiantis į gyvenimą žmogus.

Juk dažniausiai kiekvieno išsakomi siekiai – „noras būti žvaliu, energingu ir nepasiduoti kasdieniniams sunkumams“, „noras būti sveiku“, „visapusiško tobulėjimo siekimas“, „noras būti stipriu, pajėgiančiu sėkmingai dirbti“, „tobulinti kūno formas“. Svorio ir mitybos problema veikia daugumos savigarbą. Dalis jų netgi laimės pojūtį sieja su svorio mažėjimu. Tačiau susidomėję įvairiomis treniruotėmis pirmiausiai pagalvoja, ar jie gebės dalyvauti toje veikloje. Jų sprendimą dažnai apsunkina neatitikimas tarp įsivaizduojamo sportuotojo ir savo įvaizdžio. Dažnai manoma, kad treniruotes gali lankyti tik gerai fiziškai pasirengę, turintys ypatingų gabumų ir puikius išorinius duomenis. Tai – klaida! FITNESS PLUS treniruotės tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėms, savo turiniu jos apima ne vien fizines, bet ir psichologines, emocines, dvasines bei socialines poveikio priemones.

Pozityvios savimonės dvasia pasižyminčiuose FITNESS PLUS užsiėmimuose mokoma džiaugtis gyvenimu šiandien, o ne laukti to laiko, kai numesi svorį, treniruotės didina savosios vertės pajutimo galimybes, tarsi padeda „išlysti iš kiauto“ ir atrasti save sau.

Treniruočių sistema sukurta  taip, kad treniruojantis 2 kartus per savaitę būtų greičiau pastebimi teigiami rezultatai.

FITNESS PLUS poveikis:

  • I – oji savaitės treniruotėFitness Mix su Thera-band gumomis arba Pilates Mix su Softgym kamuoliukais yra aktyvesnio pobūdžio, prijungianti aerobinį darbą, kuris pagreitina medžiagų apykaitą, skatina riebalų deginimą.
  • II – oji savaitės treniruotė Joga Mix, padeda sustiprinti ir ištempti raumenis, taip užtvirtina pirmosios treniruotės poveikį, pagerina savijautą bei nuotaiką, padeda atsipalaiduoti po darbo savaitės ir geriau, bei žvaliau jaustis savaitgalį.

Dėl treniruočių metu atliekamų pratimų jaučiami teigiami širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemų pokyčiai, gerėja ištvermė, jėga, lankstumas, koordinacija, laikysena, bendra judesių kultūra, kūno formos. Tai sąlygoja nuotaikos gerėjimą, jaučiamas didesnis energijos kiekis ir  noras ko nors siekti, teigiamas požiūris į gyvenimą, sėkmingiau įveikiami stresai. Treniruočių metu atsiranda galimybė pabūti su savimi, prisiminti savuosius norus ir poreikius, atsipalaiduoti nuo nemalonių minčių, nerimo, pykčio ir stresų, mokytis būti „čia ir dabar“, t. y. pajusti esamą momentą ir pailsėti nuo minčių apie praeitį, atitrūkti nuo nerimo dėl ateities. Kiekvienas atėjęs į šias treniruotes, įgyja naują pozityvų mąstymą, realizuoja naujos rūšies gebėjimus ir patobulina savo kūną – taigi sudaromos galimybės savigarbai didinti.

FITNESS PLUS treniruočių programą sudaro:

  • Pilates Mix su Softgym kamuoliukais
  • Fitness Mix su Thera-band gumomis
  • Joga Mix ir relaksacija
  • Nirvana Fitness

Trumpas FITNESS PLUS programų aprašas:

  • Pilates Mix su Softgym kamuoliukais

Tai mankšta, kurios pagrindą sudaro Pilates pratimai, kuomet mankštinami gilieji raumenys. O prijungus jogos, aerobikos, jėgos treniruočių bei kitus elementus, gerinama žmogaus bendroji fizinė būklė ir laikysena, gražinamos kūno linijos.

Rami muzika, maža sparta, gilus kvėpavimas ir ramus perėjimas nuo jėgos pratimų prie lankstumo gerinimo garantuoja saugumą ir taisyklingą pratimo atlikimą. Softgym kamuoliukai suteikia šiai mankštai įvairumo, didesnių galimybių ir dar geresnių rezultatų.

Tai labai smagūs ir žaismingi užsiėmimai.

  • Fitness Mix su Thera-band gumomis

Tai vidutinio intensyvumo užsiėmimai, kurių metu atliekami jėgos, ištvermės, lankstumo bei kiti pratimai, prijungiant Thera-band gumas.

Thera-band guma – tai pasipriešinimo principu veikiantis paprastas ir efektyvus treniruoklis, daugelį metų sėkmingai naudojamas medicinoje, reabilitacijoje ir sporte.  Užsiėmimų metu naudojamos skirtingų spalvų Thera-band gumos, kurių kiekviena spalva atitinka skirtingą tamprumą, būtent dėl šios priežasties  jomis gali naudotis įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės. Treniruojantis su Thera-band gumomis  išnaudojamas elastinis jėgos stiprinimo komponentas, kuris padidina ne tik mankštos efektyvumą, bet ir apsaugo sąnarius ir raiščius nuo nereikalingų perkrovų.

Fitness Mix treniruotės su Thera-band gumomis yra paprastos, saugios ir labai efektyvios treniruotės stiprinant raumenis, didinant ištvermę, dailinant kūno formas.

  • Joga Mix ir relaksacija

Tai pratybos kurių metu naudojami indų jogos, rytietiškos mankštos, bei kitų tautų  sveikatingumo ir kvėpavimo pratimai.

Užsiėmimų metu atliekamos statinės kūno padėtys (asanos),  gilus, ilgai trunkantis kvėpavimas, dėmesio sutelkimas, meditacijos elementai ir relaksacija padeda išsaugoti fizinę sveikatą, leidžia pamiršti buitinius rūpesčius, mažina stresą, gerina psichinę ir bendrąją savijautą.

Atsipalaidavimo būsenai pagilinti, pratybų metu, naudojami Tibetietiški dubenys, Gongas, Koshi varpeliai bei kiti instrumentai.

  • Nirvana Fitness 

Nirvana Fitness tai jogos, pilates ir kvėpavimo pratybos, pagal muziką, kurių metu akcentuojamas gilesnis ir lėtesnis kvėpavimas (diafragminis su ilgesniu iškvėpimu).

Medicinos mokslas atskleidė nerimą keliančius faktus. Didžioji dalis populiacijos kvėpuoja neteisingai! Paviršutiniškai ir neefektyviai, tik krūtinė.

✅ Lėtas ir gilus kvėpavimas: regeneruojantis ir raminantis (ritminis ir diafragminis) = teigiamos emocijos, sveikata, gera savijauta.

❌ Greitas ir paviršutiniškas kvėpavimas: toksiškas ir stresinis (perdėtas ir neefektyvus, tik krūtine) = neigiamos emocijos, sveikatos sutrikimai, ligos.

 

*Užsiėmimų adresai (spausti čia)                       *Užsiėmimų grafikai (spausti čia)