ENERGIJA VALIA AKTYVUMAS

Mitybos specialisto paslaugos

Tinkama mityba bei fizinis aktyvumas = gera savijauta ir išvaizda!

Žmogaus fiziologija yra tokia, kad esant ekstremaliai situacijai organizmas trūkstamas naudingas medžiagas ima iš raumenų, o ne iš riebalų. Nustatyta, kad laikantis griežtos dietos, organizmas patiria stresą, dėl šios priežasties, jam pačiam nepastebimai nyksta raumenys ir kaupiasi riebalinis audinys. Kadangi pagrindiniai metaboliniai procesai vyksta raumenyse, o dėl padidėjusios riebalinės masės, sulėtėja medžiagų apykaita, gaunasi užburtas ratas. Taigi, besilaikydamas griežtos dietos, žmogus taip ir nepasiekia lauktų rezultatų.

Tikriausiai esate girdėję apie „Yo-Yo“ efektą. Tai organizmo reakcija į neteisingą mitybą, kai prarasti kilogramai greitai atauga, o ne retai dar ir su kaupu. Tai ir įvyksta būtent dėl to, kad laikantis griežtos dietos ar badaujant, per greitai krenta svoris, ir kilogramai nyksta ne iš riebalų, o iš raumenų. Tam, kad svorio metimas būtų ne žalingas, o naudingas ir, kad nukritęs svoris „nebešokinėtų“, o stabilizuotųsi, turintiems kūno masės indeksą mažesnį nei 30, rekomenduojama per savaitę numesti ne daugiau nei 0,5 – 1 kg!

Kadangi kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl negali būti kaip vienos universalios sveikatingumo programos, taip ir vieno bendro, visiems tinkamo, mitybos plano. Ir čia mūsų mitybos specialistas pasiruošęs Jums padėti!

MES SIŪLOME MITYBOS SPECIALISTO PASLAUGAS:

  • Pirminė konsultacija (50 – 60 min.)

Pirminės konsultacijos metu aptarsite dabartinius Jūsų mitybos įpročius, lūkesčius bei tikslus.

Taip pat Jums bus atlikta kūno sudėties analizė pažangiu pasaulinio garso japonų firmos TANITA aparatu, kuri suteiks svarbios informacijos apie Jūsų treniruočių bei mitybos programos efektyvumą.

Asmeniškai Jums bus suteiktos rekomendacijos bei pritaikyta, individualius Jūsų poreikius atitinkanti, subalansuotos mitybos programa.

 

  • Pakartotinė konsultacija (20 – 30 min.)

Pakartotinės konsultacijos metu bus atlikta pakartotina kūno sudėties analizė, įvertinami ir aptariami jau pasiekti rezultatai, nustatomi tolimesnių veiksmų planai, bei suteikiamos rekomendacijos.

 

  • Monitoringas / Pakartotinės konsultacijos (*3 sav.)

*Ši paslauga atliekama tik po pirminės konsultacijos.

Tai operatyvi, sisteminga komunikacija, kuri vyksta kontaktiniu (gyvai) ir nuotoliniu būdu.

Pakartotinų konsultacijų metu, bus analizuojami pasiekti rezultatai, periodiškai atliekama kūno sudėties analizė, suteikiamos naujos rekomendacijos bei esant reikalui atliekama mitybos programos korekcija.

 

  • Mitybos plano sudarymas

*Ši paslauga atliekama tik po pirminės konsultacijos ir, tik esant būtinybei, siekiant pakeisti įsisenėjusius netinkamos mitybos įpročius, „numesti ar priaugti svorio“, t. y. numesti riebalinio ar / ir priaugti raumeninio audinio.

Šios konsultacijos metu bus sudarytas, Jūsų individualius poreikius atitinkantis, mitybos planas.

(Gali būti sudarytas 3 dienų arba 1 savaitės, mitybos planas).

Mitybos planas – tai ne dieta, o rekomenduojamų, reikiamą maistingų medžiagų kiekį turinčių, maisto produktų vartojimo kiekis bei maitinimosi rėžimas, kuris ilgainiui turės tapti Jūsų gyvenimo būdu.

 

Dėl paslaugų užsakymo ir kainų teirautis:

Sporto mitybos specialistas / Treneris

Virgilijus Vitkauskas

Tel.: +37068392710

v.vitkauskas@evasport.lt